Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Kompjuter Apo Mobile

Lojrat e faqes sonë po punojnë në çdo pajisje.


Pa Para, Vetëm Bythë.

Të gjitha këto lojëra mund të luhet falas tani.

Lojrat E Pornos Së Lëvizshme Ofrojnë Shumë Në Një Pajisje Xhepi

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat E Pornos së lëvizshme Ofrojnë Shumë Në Një Pajisje Xhepi

Ne jetojmë në një epokë të internetit. Gjatë dekadës së fundit, njerëzimi gradualisht por u mësua me të shpejtë me konceptin e pajisjeve të lëvizshme. Nuk ka kaluar shumë kohë më parë kur të gjithë geek-ët dhe budallenjët kaluan gjithë ditën pas kompjuterëve, pavarësisht nëse do të lundronte në internet, të lidheshin me të tjerët, ose të luanin lojra me video, rrjedhore dhe ndryshe. Çdo vit, megjithatë, ne po marrim telefonë më të fuqishëm të zgjuar të aftë për më shumë gjëra, dhe ato po bëhen faqja e zgjedhjes së të gjithëve kur vjen puna te prania në internet., E njëjta gjë mund të thuhet për shumë lojtarë që tani po luajnë filma pornografikë të lëvizshëm ashtu siç bënë në PCs nja dy vjet më parë.

Dhe, ndërsa anëtarët e fortë të komunitetit të lojrave ende janë të vrenjtur nga koncepti i lojrave të lëvizshme, atyre që nuk u intereson, i kuptuan të gjitha të fshehtat. Për fillestarët, mund të luhet shumë tituj edhe me pajisjet më të lira, duke e bërë lojën e lëvizshme një zgjedhje të përballueshme. Atëherë, është çështja e lëvizshmërisë. Sigurisht, rrjedha kryesore me tre tituj, dhe edhe lojëra të mëdha dhe të guximshme porno që janë bërë rreptësisht PËR PC, mund të ofrojnë një aventurë të mahnitshme, por je i lidhur me një karrige prapa tavolinës tënde dhe kurdo që planifikon të shkosh diku, duhet të ndalosh së luajturi.

Lojrat e pornos celulare ofrojnë vetëm atë: lëvizshmëri. Nëse jeni duke shkuar në punë, duke udhëtuar nëpër tranzit publik, duke u çlodhur në një park, duke bërë një pushim banjoje, duke pirë kafe në ballkon, ose ndonjë gjë në mes, ju thjesht mund të merrni një telefon të zgjuar nga xhepi juaj dhe të shkoni poshtë dhe të pista me zonja lakuriq në një lojë video. Kjo është diçka që lojtarët E PC nuk mund ta përjetojnë kurrë sepse, edhe me një laptop, duhet të jesh ende në dijeni të asaj që të rrethon. Një telefon celular është shumë më i lehtë për t'u fshehur nga shikuesit e dyshuar.

Evolution i Lojrave Të Pornos Celulare

Ky lloj zbavitjeje nuk është gjëja më e re në bllok. Lojrat për celularët kanë ekzistuar për ca kohë tani dhe natyrisht, pornot e gjetën rrugën e saj atje shumë kohë më parë. Megjithatë, titujt e mëparshëm u mungonin në shumë aspekte. Në fund të fundit, ata ishin të kufizuar nga mosha dhe teknologjia. Kur vjen puna te kënaqësia e të rriturve, ju doni që ajo të duket sa më mirë të jetë e mundur sepse shumica gëzojnë aspektin vizual të saj. Dhe, kur keni ekrane të dobët me rezolucion të ulët dhe pajisje të vjetra me përpunim të dobët dhe grafikë fuqi, nuk është krejtësisht e mundur të krijosh një përvojë të gjallë.

Kjo është arsyeja pse, në ditët e sotme, zhvilluesit u kthyen në truke të ndryshme dhe qasje të tilla si krijimi i rrëfimit nëpërmjet tekstit ose shfaqjen e grafikave të pikseluara disi të bëra dobët. Në moshën e sotme, nuk ka absolutisht nevojë për të ulur asgjë, pasi telefonat modernë të zgjuar janë aq të aftë sa plot kompjuterë të shtrenjtë dhe të fuqishëm. Ju mund të keni grafikë realiste dhe lojëra komplekse në pëllëmbën e dorës suaj, pa nevojën për një monitorues të madh, periferialë dhe përbërës të kushtueshëm. Kjo, nga ana e saj, u dha zhvilluesve lirinë për t'u futur brenda dhe për të krijuar vepra të vërteta të artit dhe sinjaleve të perversitetit.

Jo vetëm këtë, por lojrat e pornos së lëvizshme futën koncepte të reja në botën e lojrave. Me gjëra si një ekran prekjeje dhe sensorë të ndryshëm, është e mundur të krijohen koncepte novatore dhe t'i nxisin gjërat. Kjo i bën disa lojra të pamundura të luajnë me pajisje të tjera. Për këtë arsye, loja e të rriturve celularë është aq zhytëse sa mund të bëhet, dhe duket se e vetmja mënyrë nga këtu është lart. Nëse ju jeni në grafikë hipnotizuese, lojë lojërash, ose diçka tjetër, ju mund të jeni të sigurt që gjithçka është e pranishme në këto tituj.

Lojrat moderne në Pajisjet Mobile Duken Mahnitëse

Fakti që pamja e mirë mund të shesë një lojë nuk është asgjë e re. Ndërsa shumë lojtarë të fortë preferojnë lojën me pamjen e një titulli, kur vjen puna te pornot, nuk mund ta mohosh se një lojë e bukur është shumë më interesante për të luajtur. Në fund të fundit, qëllimi është të shpërblehesh me porno me cilësi të lartë. Ka shumë lojëra kryesore që ofrojnë ditë ose muaj lojë imponuese, por ato nuk të lejojnë të shkosh poshtë dhe të pisët me një vajzë të zgjedhjes tënde. Më e shumta që mund të dalësh nga një studio kryesore janë disa skena të censuruar ose pak lakuriqësi.

Porno lojëra, nga ana tjetër, syno të jesh sa më i çuditshëm dhe sa më i keq që të jetë e mundur. Kjo është arsyeja pse fokusi kryesor është në mënyrën se si ata paraqesin të gjithë veprimin e ashpër. Me displays të shkallës së lartë në telefona të zgjuar, dhe pajisje më shumë se të aftë për të mbështetur atë, lojrat e pornos së lëvizshme tani mund të duken aq reale sa ju nuk do të jetë në gjendje për të treguar një ndryshim. Nëse CGI 3D është gjëja JOTE, do të habitesh sa të vërteta duken ato vajza. Nga gjinjtë e mëdhenj dhe të mprehtë që kërcejnë dhe lëkunden kur të luash me ta, tek fizika e flokëve dhe animacioni pa të meta, i kanë të gjitha.

Nga ana tjetër, ka lojra që marrin një qëndrim tjetër. Hentai është tashmë shumë i popullarizuar, por me kalimin e kohës, po bëhet më shumë tërheqje. Për shkak të kësaj, nuk është asgjë e çuditshme ka shumë lojra porno të lëvizshme që paraqesin më pak, më të arrestuarit, më kinikët, dhe shumica e kafshëve perverse në veprim të keq.

Loja E Të rriturve Mobilë Është këtu Për Të Qëndruar

Lojrat e pornos së lëvizshme, megjithëse disi të reja në këtë edicion të cilësisë së lartë, vetëm po fillojnë dhe kemi shumë për të pritur. Tashmë ka një varietet të madh titujsh që i përshtaten nevojave të të gjithëve. Pa marrë parasysh shijen tuaj, ju me siguri do të gjeni mjaft lojëra emocionuese për të luajtur. Nëse je tip aktiv, që do një qasje dore dhe preferon lojën energjike, ka shumë gjuajtës dhe lojëra aventure, enigma me kohë dhe platforma.

Nga ana tjetër, ata që janë më shumë në porno dhe më pak në gjëra sfiduese do të gjejnë shumë kënaqësi në takimet me lojëra, novela vizuale dhe shumë variacione joaktive. Të gjitha ato vajza seksi çmenden ndërsa ti e kontrollon situatën me një apo dy komanda këtu dhe aty. Nuk bëhet shumë më mirë apo më shumë zhytje. lëvizshmëria e bën të paparë.

Luaj Falas Tani